
Jótékonysági kampányt hirdet a Szentkirályi
A Telekom Vivicittá Városvédő Futás hivatalos ásványvize, a Szentkirályi idén is jótékonysági kampányt hirdet a versenyre készülő futók körében. A márka önkéntes futónagykövetei közreműködésével összesen 2 millió forinttal támogatja a Magyar Bohócok a Betegekért Alapítványt, a Dévény Anna Alapítványt és a Heim Pál Gyermekkórház Fejlesztéséért Alapítványt.
Tornapálya-építést támogatott a Szentkirályi
A Szentkirályi-Kékkúti Ásványvíz Kft. a „Gyűjtsd velünk a kilométereket a Szentkirályi Általános Iskolának!” elnevezésű akciója során másfél millió forintot adományozott a Szentkirályi Általános Iskolának. Az intézmény a felajánlásokból kültéri tornapályát épített, amelyet az ünnepélyes átadón Túróczi Réka futónagykövettel együtt próbáltak ki a diákok.
A legzöldebb Vivicittá a szelektív hulladékgyűjtés jelentőségére figyelmeztet
Minden korábbinál környezettudatosabb versenynek ígérkezik az idei Telekom Vivicittá Városvédő Futás.
