A Hét Embere – nyakkendő nélkül

A Hét Embere – nyakkendő nélkül

Zab Gábor 2016 júliusától a Heineken Hungária marketingigazgatója. Korábban már dolgozott a söriparban, majd karrierje a Pepsinél, a Red Bullnál, illetve a Monster Energy-nél folytatódott.Ő az, akit elsőként – inkább informális, mint formális keretek között – megkérdeztünk az Élelmiszer Online most induló, „A Hét Embere” című, a közelmúltban a média figyelmét valamivel felkeltő FMCG szakembereket megszólaltató rovatunkban. 

Új marketingigazgatója van a Heinekennek

Új marketingigazgatója van a Heinekennek

2016 júliusától Zab Gábor látja el a Heineken Hungária marketingigazgatói feladatait. Elődje, Jan Willem van Wensem júniusban távozott a vállalattól, hogy hazájában folytassa karrierjét.