A környezeti vizsgálatokkal, élelmiszer-, gyógyszer-analitikával mikrobiológiai vizsgálatokkal és szaktanácsadással foglalkozó vállalat legnagyobb partnereit invitálta egy kötetlen délutáni találkozóra a Kopaszi-gát vadonatúj rendezvényközpontjába.
A Partnertalálkozót a cégcsoport alapító tulajdonosa Dr. Erwin Weßling nyitotta meg. Köszöntő beszédében kiemelte, hogy a WESSLING Magyarország az egyik legsikeresebb vállalat a cégcsoporton belül ezért köszönet illeti Dr. Zanathy Lászlót és munkatársait. A magyar ügyvezető igazgató kitartásával, kreatív és nyitott vezetési stílusával az egykor egyszemélyes vállalatból indult, de napjainkban már közel 180 magyar munkatárssal rendelkező cég tevékenységét irányítja.

Dr. Zanathy László ügyvezető igazgató mosolyogva emlékezett vissza a WESSLING Hungary Kft. alapításának történetére: 1992-ben a piackutatások eredményei teljes mértékben egy környezetanalitikai magán vizsgálólaboratórium létrehozása ellen szóltak és bizony csak a személyes pozitív megérzésén múlott, hogy mégis elindította a vállalkozást. A keletkezett nyereséget kezdettől fogva fejlesztésekre fordította és odaadó, innovatív kollégákat gyűjtött maga köré.
Hogy mi a siker titka még ezeken kívül?
A magyar ügyvezető igazgató szerint világos piaci és konzervatív pénzügyi stratégia - „aprópénzre”, specifikus célokra váltva, elkötelezett és szakértő vezető kollégák, akik példaképül szolgálnak a munkatársaknak és végül, de nem utolsósorban a Partnerek, „nagy P-vel”, akik a WESSLING szolgáltatásait igénylik és hisznek a WESSLING szakmai munkájában.

A köszöntők után került sor a „20 éves a WESSLING Magyarország” fotópályázat díjátadójára is, amit a kollégáknak hirdetett meg a magyar vezetőség. A meghívott külső szakértőkkel - Máté Bence természetfotóssal és Vancsó Zoltán fotográfussal - kiegészült zsűrinek nem volt könnyű dolga abban, hogy kiválassza kategóriánként a legjobb fotókat. A díjátadó során Vancsó Zoltán pár szóban értékelte a díjnyertes képeket - betekintést engedve ezáltal a közönség számára a fotózás technikai hátterébe.
A délután jó hangulatáról a továbbiakban a WESSLING Kórus valamint Szentpéteri Csilla és zenekara gondoskodott.

