A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 0 perc
A Jobbik élelmiszerkommandót alapít
A „kommandó” célja, hogy fellelje a rossz minőségű élelmiszereket, ugyanis az utóbbi évek botrányai – az illegális húsfeldolgozók, az átcímkézett élelmiszerek ügye – rávilágítanak arra, hogy Magyarországon kiterjedt élelmiszer-ipari maffia működik – jelentette ki.
