Becsült olvasási idő: 0 perc
A vadonnak adom!

Gyerekek visznek ajándékot a gemenci erdő állatainak a gemenci erdőgazdaság hagyományos, Mikulás napi programján vasárnap.

A Mikulás rendhagyó módon a gemenci erdei vasúton érkezik délelőtt a pörbölyi ökoturisztikai centrumhoz, majd a gyerekekkel együtt zöldséget, gyümölcsöt visz a nagyrezéti állatmegfigyelő vadjainak, vaddisznóknak, szarvasoknak - mondta a programról Csiszár Angéla szervező.

Az ajándékozás előtt, tíz órakor az ökoturisztikai centrumban a Felhőtánc Duó ad interaktív, Mikulást váró műsort a gyerekeknek.

A Gemenc Zrt. most hatodik alkalommal rendezi meg a népszerű családi programot, amelyre ezúttal 80-100 gyermeket várnak - mondta a szervező.