November 14-én, szombaton volt a Diabétesz világnapja. Aznap számos cukorbetegeknek szóló rendezvényen ott voltunk országszerte – köztük volt a Székesfehérváron megrendezett Országos Diabétesz Világnap eseménye is, ahol az eisberg Hungary Kft. salátáinak kiváló minőségével és az új Tokaj Dressing öntetcsaládjával elnyerte az Év Diabétesz Terméke díjat.
Ezt a díjat Kovács Ilona, a Fejér Megyei Cukorbetegek Egyesületének elnöke és egyben a nap háziasszony adott át a cégnek.
Nagy örömünkre szolgált átvenni a díjat és köszönjük a kitüntetett figyelmet a szervezőktől és a látogatóktól, akik érdeklődve kóstolták egész nap a Tokaj Dressing öntetek mind a hat ízvilágát.
Az öntetek már kaphatóak a boltokban! Rendezvényeinken ti is meg tudjátok kóstolni az újdonságokat a standjainknál.
Ha szeretnél többet megtudni a rendezvényeinkről, akkor keress minket facebookon!
(x)

