Becsült olvasási idő: 1 perc
Csúszik a szüret Tokaj-Hegyalján

A csapadékos időjárás miatt nem kezdődött meg a szüret Tokaj-Hegyalján. A térség legnagyobb borászati cége, az állami tulajdonban lévő Tokaj Kereskedőház Zrt. vélhetően péntektől kezdi meg a szőlő felvásárlását a vele szerződésben lévő termelőktől – közölte Marcinkó Ferenc a Tokaji Borvidék Hegyközségi Tanácsának elnöke.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!