Becsült olvasási idő: 2 perc
Drágul a kenyér, visszaesett a fogyasztás

Még mindig a kenyeret tartják a legolcsóbb élelmiszernek, fogyasztása azonban visszaesett. Pedig azt gondolná az ember, hogy éppen laktató mivolta miatt inkább kenyeret eszünk, mint drágább húst, zöldséget.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!