
Becsült olvasási idő: 0 perc
Élelmiszer Szakma Napja - PROGRAMVÁLTOZÁS!
A „Krízis mint lehetőség” az Élelmiszer Szakma Napja konferencia (2009. június 10-11., Balatonfüred) első napján a „A válságból van kiút” című kerekasztal beszélgetés résztvevői (Éder Tamás, Gyaraky Zoltán, Vámos György, Dörnyei Otília, Pál József) a magyar élelmiszeripar lehetőségeiről folytatnak eszmecserét. A elmúlt napok fejleménye – hogy a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) eljárást indított az Élelmiszer Termékpálya Kódex aláírói ellen – szükségessé tette a megváltozott helyzet elemzését. Ennek érdekében a kerekasztal-beszélgetésre meghívtuk Nagy Mártát, a GVH elnök-helyettesét is, aki elfogadta felkérésünket.
