Becsült olvasási idő: 2 perc
Az Élelmiszer főszerkesztője az új Bormarketing Bizottság tagja

Fazekas Sándor vidékfejlesztési miniszter kinevezte az újjáalakuló Bormarketing Bizottság tagjait. A grémium tagja lett Ács Dóra, az Élelmiszer szaklap főszerkesztője.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!