Piaci szereplők, kutatók és politikusok együtt vitatják meg a holnap élelmiszertermelésének lehetőségeit. Négy fő téma alkotja a több mint negyven előadó számára a vezérfonalat:
1. Az internet hatása.
2. Fogyasztási trendek – mint hajtóerő.
3. Új élelmiszerek – technológiai újítások.
4. Közelednek egymáshoz a gyártók – határtalan együttműködés.
A Német Élelmiszertechnikai Intézet 2011-ben rendezte első innovációs konferenciáját, majd tavalyelőtt a másodikat. Mindkétszer közel kétszázan vettek részt, előbb tizenkét, majd huszonkét országból. Idén nyilván tovább bővül a képviselt országok köre az Anuga révén. További részletek a következő oldalon találhatók: www.ifoodconference.com.

