Becsült olvasási idő: 2 perc
Márciustól a baromfihús drágább lehet, a sertés nem

A szakemberek szerint a magas takarmányárak miatt drágulhat a baromfihús. A sertéshús esetében viszont nem kell áremelkedéstől tartani a Németországból származó olcsó import miatt. Ez pedig megnehezíti a magyar sertéstartók dolgát, mert még jogos költségeiket sem tudják elismertetni a piacon.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!