Becsült olvasási idő: 1 perc
Megnyílt a berlini Zöld Hét

Január 20. és 29. között 77. alkalommal rendezik meg Berlinben a Nemzetközi Zöld Hét mezőgazdasági és élelmiszervásárt.

A nagyszabású agrárshow kongresszusi központjában és a nemzetek standjain mezőgazdasági miniszterek és államtitkárok tucatjai, agrárszakemberek ezrei találkoznak és tanácskoznak egymással.

A kilencvenes évek elején a német újraegyesülés új fejezetet nyitott a Zöld Hét történetében. grüneA végbement politikai változások nyomán a Zöld Héten kiállító nemzetek egyharmada Közép-Kelet-Európa országaiból került ki.

A vásár kísérőrendezvényeként megtartott előadások, szemináriumok sorából kiemelkedik a Német Parasztszövetség által rendezett nemzeti agrárpolitikai fórum, valamint szövetségi minisztérium égisze alatt megtartott Kelet-Nyugat Fórum.

1993-ban a Zöld Héttel egy időben, de attól elválasztva tartották meg az első Fruit Logisticát,grüne amely 2004-re a világ vezető szakkiállításává nőtte ki magát, és le is vált a Zöld Hétről. Ezt – egyebek között – 1998-ban a BioMarkt megjelenése és a vásár tematikájába való integrálása követte.

A vásárközpont bővítésével az ezredfordulón immár 160 ezer négyzetméter terület állt a Zöld Hét kiállítóinak a rendelkezésére, teret engedve az újabb tematikus súlypontok – az állattenyésztés, a megújuló nyersanyagok, a megújuló energiák, az élelmiszerfogyasztás és az egészséges életmód – meghatározásának.

Az Európai Unió keleti bővítése nyomán fokozódott az unió új tagállamai, és tágabb értelemben a Közép- és Kelet-Európa országai iránti figyelem. Ennek jele, hogy 2006-ban grüneCsehországot, utána Oroszországot, majd 2010-ben Magyarországot, 2011-ben Lengyelországot, az idén pedig Romániát kérték fel a vásár hivatalos partnerországának, a szokottnál tágabb teret engedve a térségbeli országok bemutatkozására.

A 77. Nemzetközi Zöld Héten több mint 50 országból csaknem 1600 kiállítót várnak. A hivatalos vendégország Románia lesz. A negyedik agrárminiszteri fórumot az „Élelmezési biztonság a fenntartható növekedés által − a szűk források mezőgazdasági hasznosítása” címmel rendezik meg.