Becsült olvasási idő: 1 perc
Nyolc év alatt harmadára csökkent a dinnyeexport

Nyolc évvel ezelőtt Magyarország a világ negyedik legnagyobb dinnyeexportőre volt, ám a külföldi értékesítés azóta a harmadára esett, folyamatosan vesznek el a magyar dinnye külpiacai – mondta a vidékfejlesztési miniszter egy dinnyefórumon Medgyesegyházán.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!