Becsült olvasási idő: 0 perc
Rendhagyó karrierhír

Pár hete búcsúzott a Red Bulltól Büttl Krisztián, aki brandmenedzserként öt éven át dolgozott az energiaital cégnél. A Kreatív Információi szerint az Unileverhez szegődött el, majd úgy döntött, mégis visszatér korábbi munkaadójához, és marketingigazgató lett.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!