
Intézkedések a Red Bullnál
Munkatársai körülbelül felét küldi el a Red Bull magyarországi vállalata, a nagy és drága rendezvények a háttérbe szorulnak.
Összemegy a Red Bull
Leépíti magyarországi jelenlétét a Red Bull. A cég a csökkenő fogyasztás és a chipsadó miatt döntött az átszervezés mellett. Az energiaitalt továbbra is értékesítik.
Marketinges nélkül a Red Bull
A Samsung Magyarországnál folytatja pályafutását Büttl Krisztián, aki hosszú évekig volt a Red Bull marketingvezetője.
Rendhagyó karrierhír
Pár hete búcsúzott a Red Bulltól Büttl Krisztián, aki brandmenedzserként öt éven át dolgozott az energiaital cégnél. A Kreatív Információi szerint az Unileverhez szegődött el, majd úgy döntött, mégis visszatér korábbi munkaadójához, és marketingigazgató lett.
