Becsült olvasási idő: 1 perc
Feltámad a tetszhalott WestEnd II

Európa egyik legnagyobb, többségi magyar tulajdonban lévő ingatlanberuházója, a TriGránit 2011-es tervei között szerepel, hogy júniusban újraindul a WestEnd II fejlesztésének előkészítése – írja az Ingatlan és Befektetés.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!