Becsült olvasási idő: 1 perc
Szakmai elismerés a Kőbányainak

Díjat kapott a Kőbányai sör az élelmiszeripari termékeket felvonultató Monde Selection versenyen: a nemzetközi zsűri aranyérmet ítélt az alsóerjesztésű, pilseni típusú sörök között induló terméknek - a marketinginfo beszámolója.

Mint ismert, a belgiumi Monde Selection versenyen évről-évre értékelik a világ valamennyi tájáról benevezett élelmiszeripari termékeket - áll a vállalat közleményében. Az idén 53. alkalommal megrendezett megmérettetésen rekordmennyiségű - több mint 3200 - élelmiszertermék indult, a zsűri nemzetközi étel- és italszakértőkből, egyetemi oktatókból, elismert séfekből és tesztlabor-vezetőkből állt.

A "Sörök, vizek, üdítők" kategória idei aranyérmeseként a Kőbányai sör már hatodik alkalommal nyerte el az első helyezettnek járó díjat a Monde Selection versenyen. Érdekesség, hogy a Kőbányai sör "arca" az idei szezonban is Nagy Feró lesz. A kampány, amelyben a jól ismert "8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás..." Feró-sláger is szerepet kapott, a napokban indult el.