Becsült olvasási idő: 1 perc
Termékdíj: közeleg a fizetési határidő

Március 31-ig kell eleget tenniük a termékdíj fizetési kötelezettségüknek azoknak, akik tavaly az átalányfizetést választották. Ha 2011-ben is így akarják fizetni a termékdíjat, akkor azt április 20-ig kel jelezniük a NAV felé – olvasható a Magyar Agrárkamara közleményében.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!