Becsült olvasási idő: 1 perc
Tévésorozatot gyárt a Coca-Cola

Beszélgetős műsort forgat a Coca-Cola. Harminc országot céloznak meg, és élő koncerteket is tartanak majd.

A Coca-Cola annyira komolyan gondolja az olimpiai szponzorációját, hogy egy reklámokkal megtámogatott sorozatot forgat, Beat TV néven, írja az AdAge.  A tízrészes sorozat az első, amit a cég készít és július harmincadikától augusztus tizedikéig hétköznapokon adják majd le.

A műsorban hírességek és sportolók adnak interjút, és élő zenei koncertek is lesznek a cég beatmobil színpadán, a Beat Bus-on.  A műsor több mint harminc ország fiataljait célozza majd meg, a Coca-Cola már le is szerződtette angol, német és spanyol nyelvű műsorvezetőit. A többi ország valószínűleg feliratosan adja majd a műsorokat.

Nagy Britanniában a műsort a Gossip Girl és a New York-i született feleségek között adják majd le az ITV2-es csatornán, de több országban is az MTV lesz a cég partnere. A műsor hossza változó lesz, de többnyire megmaradnak a harminc perces formátumnál.