Becsült olvasási idő: 1 perc
Tízezer munkahelyet teremtettek a kínaiak

A múlt évben a kínai-magyar áruforgalom 7,9 milliárd dollárt tett ki, ebből 2 milliárd volt a magyar export, a kínai tőkebefektetések nyomán pedig mintegy tízezer munkahely keletkezett Magyarországon –  mondta az „Ázsia Európa felé tart” című konferencián Kao Csien (Gao Jian) kínai nagykövet.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!