Becsült olvasási idő: 0 perc
Új Starbucks nyílt Budapesten

A Starbucks 1971-ben indult, és tört be látványosan a kávézás nemzetközi világába. Magyarországon az első kávézóját 2010 nyarán, a Westendben nyitotta meg, majd ezt több üzlet követte a fővárosban. 

A Starback kávézókban a legjobb minőségű Arabica kávét szolgálják fel, hazánkban törekszenek a hosszú múltra visszatekintő, hagyományos kávéházi kultúrát visszaidézni. Jelenleg világszerte 17 star000, ebből Budapesten nyolc Starbucks működik.

A héten a MOM Parkban, a Csörsz utca és az starAlkotás utca sarkán nyílt meg a legújabb üzlet, amelyben már a nyitás előtt napokkal az arra
 járók ízelítőt kaphattak, jeges frissítőket kóstolhattak a kávézó előtt felállított stand kínálatából.

Nyáron az Árkád 2-ben tervezik a következő Starbucks kávézó megnyitását.