Becsült olvasási idő: 2 perc
Vidám Doboznapok a Budapesti Állatkertben

Ingyen látogathatja meg a Fővárosi Állat- és Növénykert lakóit minden gyerek, aki legalább 10 üres tejes, vagy gyümölcsleves dobozt hoz 2010. szeptember 11-én és 12-én a főbejáratnál felállított gyűjtőponthoz.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!