Privát turistaszigetet nyit a Corona sörmárka

Privát turistaszigetet nyit a Corona sörmárka

Egyidejűleg üdültetési és pedagógiai célzattal nyit a tenger által körülölelt, eszményi turistacélpontot a Corona.

Így hasznosítja újra a sörtörkölyt a világ legnagyobb sörgyártója

Így hasznosítja újra a sörtörkölyt a világ legnagyobb sörgyártója

Saját sörfőzési infrastruktúráját és szakértelmét bizonyos biotechnológiai fejlesztésekkel kombinálva igyekszik hozzájárulni a növekvő globális élelmezési és fenntarthatósági kihívások kezeléséhez az AB InBev.

Létrejön a harmincezer-milliárd forintos söripari fúzió

Létrejön a harmincezer-milliárd forintos söripari fúzió

Az amerikai kormány zöld utat adott a tranzakcióra.

Csak arra fókuszálok, hogy a legjobb sört csináljuk

Csak arra fókuszálok, hogy a legjobb sört csináljuk

Brendan Williams, a Dreher Sörgyárak tavaly októberben kinevezett marketingigazgatója olyan lelkesedéssel tud beszélni a sörökről, hogy az ember legszívesebben azonnal nyitna egy üveget. A szakembert karrierjéről, sörökről, reklámokról és az SABMiller-AB InBev egyesülésről is kérdeztük.

Csak nem adja fel a világ legnagyobb sörgyártója

Csak nem adja fel a világ legnagyobb sörgyártója

Negyedszerre is ajánlatot tett a világ legnagyobb sörgyártója, az AB InBev a SABMillerre, igaz egyes vélemények szerint a 43,5 fontra emelt ajánlati ár továbbra is kevés lesz a SABMiller igazgatóságának. Úgy tűnik, a részvényesek sem igazán hisznek az üzletben, a SABMiller részvényárfolyama ma több mint 1 százalékot esett. - közölte a Portfolio.hu

SABMiller: ennél azért több kell

SABMiller: ennél azért több kell

A világ legnagyobb söripari konszernje, az AB InBev mindent megtesz, hogy felvásárolja a Dreher Sörgyárak anyavállalatát, a SABMillert. A 68 milliárd fontos ajánlat azonban nincs a bekebelezésre kiszemelt vállalat minden részvényese ínyére.

A piacvezető AB InBev fontolgatja a SABMiller felvásárlását

A piacvezető AB InBev fontolgatja a SABMiller felvásárlását

Hatalmas fúzió jöhet a söriparban, a szektor legnagyobb szereplője, az Anheuser-Busch InBev ugyanis jelezte, hogy felvásárolná a második számú gyártót, az SABMillert – számol be a Világgazdaság Online. Ha megvalósul az ügylet, egy 250 milliárd dollárt érő cég jöhet létre, azonban kérdéses, hogy a versenyhatóságok engedélyeznek-e egy ilyen tranzakciót.