Gátolnák a lánctartozást

Gátolnák a lánctartozást

Március közepétől Magyarországon is kötelező lesz 30 napon belül kifizetni a beszállítóknak az árut, illetve a szolgáltatásokat. Egy tavaly elfogadott uniós irányelvet kell addig beemelni a hazai jogrendbe.