Újabb sarc a multiknak?

Újabb sarc a multiknak?

Kötelezően előírhatja a kormány az áruházláncoknak, mennyi legyen a hazai élelmiszer a polcokon, értesült a Népszabadság. A Miniszterelnökség és a földművelésügyi tárva úgy tudni, 60 százaléknál húzná meg a határt – bizonyos termékkörökben legalább ennyi kellene hogy legyen a multiknál a hazai áru.