
Élelmiszer-ellátás 1956-ban
A II. világháború után az emberek már hozzászoktak, hogy szinte mindenért sorba kellett állni, bár ez a tendencia éppen az 50-es évek második felében kezdett javulni. Az '56-os forradalom kitörése után érthető volt hát a pánik, hogy lesz-e elegendő élelem.
Sörös dobozból és papírból is hiány van a beszerzők szerint
Elmaradt a korábbi szeptemberi átlagoktól a Magyar Logisztikai, Beszerzési és Készletezési Társaság (MLBKT) beszerzésimenedzser-indexe (BMI), de még így is optimizmus lengi körül a gazdaságot.
Karneváli áruhiány Argentínában
Áruhiány lépett fel a Buenos Airesben és a környékén lévő szupermarketekben.
