Élelmiszer-ellátás 1956-ban

Élelmiszer-ellátás 1956-ban

A II. világháború után az emberek már hozzászoktak, hogy szinte mindenért sorba kellett állni, bár ez a tendencia éppen az 50-es évek második felében kezdett javulni. Az '56-os forradalom kitörése után érthető volt hát a pánik, hogy lesz-e elegendő élelem.

Sörös dobozból és papírból is hiány van a beszerzők szerint

Sörös dobozból és papírból is hiány van a beszerzők szerint

Elmaradt a korábbi szeptemberi átlagoktól a Magyar Logisztikai, Beszerzési és Készletezési Társaság (MLBKT) beszerzésimenedzser-indexe (BMI), de még így is optimizmus lengi körül a gazdaságot.

Karneváli áruhiány Argentínában

Karneváli áruhiány Argentínában

Áruhiány lépett fel a Buenos Airesben és a környékén lévő szupermarketekben.