Pompásan tejel az élelmiszer-hamisítás

Pompásan tejel az élelmiszer-hamisítás

Egyre veszélyesebb eszközökhöz nyúlnak az elkövetők.

Átcímkézett dinnyét foglalt le a NÉBIH

Átcímkézett dinnyét foglalt le a NÉBIH

Átcímkézett dinnyét foglaltak le a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) ellenőrei a Nagykálló környéki felvásárló telepen és megtiltották a gyümölcs forgalomba hozatalát.

Úgy néz ki, elcsitult a vihar

Úgy néz ki, elcsitult a vihar

A McDonald’s hamburgereire vágyó kínaiak fellélegezhetnek – írja a Népszabadság Online. Az amerikai gyorséttermi lánc két hét után ismét forgalmazza egységeiben a BigMacet és társait.

Nagyban folyt az átcímkézés

Nagyban folyt az átcímkézés

Négy gyanúsítottat, köztük egy rendőrt vettek őrizetbe, miután fény derült egy lejárt szavatosságú élelmiszerek átcsomagolásával, átcímkézésével, illetve továbbértékesítésével foglalkozó szervezet működésére Pest megyében - közölte a Pestvidéki Nyomozó Ügyészség szóvivője hétfőn az MTI-vel.

Lengyel volt a vecsési savanyúság

Lengyel volt a vecsési savanyúság

Lengyel savanyúságot csomagolt át és árult magyarként egy vecsési cég. Mintegy 50 tonnát dobtak piacra. 9 millió forintra büntették őket. A vidékfejlesztési tárca szervezett hálózatról, vagyis zöldség maffiáról beszél. Ezért folytatják a razziákat. A Duna TV riportja.

35 ezer átcímkézett konzervet találtak

35 ezer átcímkézett konzervet találtak

Két kamionnyi átcímkézett uborka- és zöldparadicsom konzervet találtak Tolna megyében.

Száztíz kiló lejárt szavatosságú húst fogtak

Száztíz kiló lejárt szavatosságú húst fogtak

Száztíz kilogramm átcímkézett szalámit, párizsit foglalt le az állategészségügyi hatóság szerdán egy siófoki nagykereskedésnél.