
Új zéró kólát villantott a Pepsi
A meghatározó szín- és ízvilágú új Pepsi a gyártó szerint csak korlátozott ideig lesz elérhető.
Titokban változtatta meg kóláját a Pepsi
Teljes titokban megváltoztatja a kalóriaszegény Pepsiben felhasznált édesítőszereket a PepsiCo, az újdonságot már árulják, de csak januárban indul a reklámkampány, amelyben nem részletezik, milyen új anyaggal helyettesítik az édesítőt.
Kitiltották a kólát és az energiaitalt az iskolából
Nem vihetnek kólát és energiaitalt a mindszenti általános iskolába a diákok. Az intézmény házirendjét a képviselő-testület módosította – írja a Délmagyar. Az igazgatónő azt mesélte, előfordult, hogy egyik diákjuk 3 liter energiaitalt ivott meg a suliban.
