A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 1 perc
Kitiltották a kólát és az energiaitalt az iskolából
Nem vihetnek kólát és energiaitalt a mindszenti általános iskolába a diákok. Az intézmény házirendjét a képviselő-testület módosította – írja a Délmagyar. Az igazgatónő azt mesélte, előfordult, hogy egyik diákjuk 3 liter energiaitalt ivott meg a suliban.
