
Újabb csontváz az elsorvasztott magyar cukorágazatban
A Vidékfejlesztési Minisztérium a saját költségvetéséből kifizeti azt a 240 millió forintos elkülönített cukortámogatást, amelyet az előző kormány 2006-ban nem biztosított 300 magyar gazdának.
Felmerült egy új cukorgyár építése
Jó esély van arra, hogy 2014-15 helyett 2020-ban szűnjön meg az Európai Unióban (EU) a cukorkvóta – jelentette ki egy fórumon Czerván György, a Vidékfejlesztési Minisztérium (VM) államtitkára.
