
Téli energiaszint: miért kerül fókuszba a D-vitamin?
A téli hónapok végére sokan érzik úgy, hogy egyszerűen elfogyott az energia.
D-vitamin-kiegészítőkkel az autoimmun betegségek ellen
Egy nagyszabású, placebo-kontrollos klinikai vizsgálat aktuális eredményei alapján a D-vitamint tartalmazó étrend-kiegészítők napi szintű szedésével az autoimmun betegségek kialakulásának kockázatát csökkenteni lehet. A tápanyag bevitelének hatásait elemző kísérletben a rheumatoid arthritis, a polymyalgia rheumatica, az autoimmun pajzsmirigybetegség, a pikkelysömör és a gyulladásos bélbetegség megjelenésének gyakoriságát követték nyomon a tudósok.
D-vitamin helyettesíti az alkoholt az új, szeszmentes Coronában
Világszerte nehéz helyzetbe kerültek az alkoholos italok gyártói, mivel egyszerre kell megküzdeniük a szeszfogyasztás iránti csökkenő érdeklődéssel, és újabbnál újabb innovációkkal kitűnniük az alkoholmentes italok piacán. Erre a kihívásra D-vitaminnal felturbózott, zéró alkoholtartalmú sörrel válaszoltak a Coronánál.
Átállították a töltősorokat a Hellnél
„Milliárdos többletköltséget vállal be Magyarország legnagyobb energiaital gyártója, hogy fontos vitaminokkal turbózza fel a HELL Classic energiaitalt” – írják közleményükben.
Túl sok D-vitamin konzerv kutyaeledelben
Önkéntesen visszahívja egyes konzerv kutyaeledel termékeit a Hill’s Pet Nutrition. A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) értesülései szerint a gyártó saját vizsgálatát követően, a termékek túl magas D-vitamintartalma miatt rendelte el azok visszahívását világszerte, így többek között Magyarországon is.
Gombafogyasztással a D-vitaminhiány ellen
Hazánkban a legtöbb ember D-vitamin szintje alacsony, de a gombafogyasztás segít a D-vitamin bevitelben – hívja fel a figyelmet a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara. Az éves 1-1,5 kg-os személyenkénti gombafogyasztás duplája lenne az ideális, amihez a hazai csiperke- és laskagomba-termesztés kiváló alapul szolgál.
Az egészség fehérben érkezik
Az utóbbi hetek egyik legtöbbet említett élelmiszere a tej. Azt még nem tudhatjuk, emelkedik-e majd a fogyasztása, ha majd kisebb adó terheli, de számos pozitív tulajdonsága miatt érdemes lenne gyakrabban a kosarunkba tenni. A tej világnapja kapcsán néztük meg, miért hasznos számunkra. A TÉT Platform Egyesület sajtóközleménye.
Nagyon rosszul táplálják gyermekeiket a magyar szülők
Az egyéves gyerekek fele vas- és D-vitamin-hiányos, csaknem felének magas a koleszterinszintje és túl sok sót fogyaszt, tíz százalékát pedig az elhízás is fenyegeti - derült ki a Primer Prevenciós Orvosi Egyesület által indított Első 1000 nap program felméréséből.
Dobozba zárt napfény?
Megelőzés: tél végére lemerülnek a D-vitamin-készleteink - figyelmeztet az Egészségkalauz. A D-vitamin nagy részét a szervezetünk saját maga állítja elő napfény hatására – az elmúlt hónapokat azonban inkább a szürkeség jellemezte. Ilyenkor különösen fontos a D-vitamin pótlása, amelynek már rövid távú hatásai is igazoltak.
Tízből kilenc magyar D-vitamin hiányos
A magyar lakosság 95 százaléka D-vitamin hiányos - ez a Semmelweis Egyetem I. számú Belgyógyászati Klinikájának kutatócsoportja által elvégzett első, országos, reprezentatív D-vitamin-szint mérő kutatás legfontosabb megállapítása, amelyet szeptember 21-én, szombaton hoztak nyilvánosságra a D-vitamin konszenzus elnevezésű szakmai konferencián. A 95 százalékos arány sokkal rosszabb a korábbi, 60 százalékos becslésnél, így az orvosok szerint még sürgetőbb a problémára felhívni a figyelmet.
Egyre több az angolkóros beteg
Nagy-Britanniában egyre több az angolkóros csecsemő, sőt, a kórnak már halálos áldozatai is vannak. A betegség terjedésének hátterében a kóros D-vitamin-hiány áll. A szakemberek októbertől-márciusig itthon is ajánlják a D-vitamin pótlását.
Újabb igen nyomós érv a tej mellett
Nem fejlődnek épségben azoknak a gyerekeknek az ütőerei, akiknek nem jut elégséges D-vitamin a szervezetébe. A meglepő és újszerű eredményt az Amerikai Szív Szövetség idei kongresszusán ismertették Kansas City Gyermekklinikájának orvosai.
35 év feletti nőkre fókuszál a Danone
Kálciumban és D-vitaminban gazdag joghurttal új fogyasztói csoportot szólít meg a Densia.
