
Bonyolítja a NAV a kasszák naplózását
Megjelent a NAV közleménye, amely szabályozza, hogyan kell beküldeni a pénztárgépek elektronikus naplóállományait azoknak, akik június 30. és december 31. között tovább üzemeltethetik kasszáikat. A szakemberek szerint olyan terhet hárítanak a kereskedőkre, ami – ha nem is megvalósíthatatlan –, bizonyos esetekben rendkívül időigényessé és bonyolulttá teszi az eljárást.
