
A HELL ENERGY reagált a törvényi szigorításra
A HELL ENERGY Magyarország Kft. hangsúlyozta: az elfogadott szabályozás nem az energiaitalok betiltásáról szól.
A jövőben tilos energiaitalt eladni 18 éven aluliaknak
A parlament elfogadta a javaslatot, amely megtiltja, hogy energiaitalokat 18 éven aluliak számára értékesítsenek.
Jobbik: ne lehessen energiaitalt eladni kiskorú gyermekeknek!
A Jobbik továbbra is azt szeretné, ha törvény tiltaná az energiaitalok kiskorú gyermekeknek történő eladását és sajnálattal vette tudomásul, hogy a kormánypártok nem támogatták az erről szóló törvényjavaslatot – jelentette ki szerdai sajtótájékoztatóján Baráth Zsolt.
Két hónap alatt 123 ember lett rosszul energiaitaltól
Az országos tiszti főorvos szerint „aggodalomra adhat okot”, hogy Magyarországon két hónap alatt 123 embernél idézett elő rosszullétet , illetve kellemetlen testi tüneteket az energiaital.
