Februártól alkalmazható a felszolgálási díjra vonatkozó adókönnyítés

Februártól alkalmazható a felszolgálási díjra vonatkozó adókönnyítés

Az éttermek és a cukrászdák szétoszthatják a dolgozók között a felszolgálási díj alapjául szolgáló árbevétel 20 százalékát.