Önkéntes lesz a GMO-mentes jelölés

Önkéntes lesz a GMO-mentes jelölés

Várhatóan még az idei év első felében életbe lép a hús, hal, tej, tojás, méz és méhészeti termékek, növényi alapanyagok, összetett élelmiszerek és a takarmányok GMO-mentes jelölését szabályozó miniszteri rendelet – mondta Fejes Ágnes, a Földművelési Minisztérium GMO-szakértője az AgromashExpo csütörtöki szakmai fórumán.