
Üzenetes csomagolással erősít a HELL ICE COFFEE a nyári szezonban
A márka különleges, szezonális kampánnyal készül.
Ünnepel a HELL
Élményalapú jubileumi eseménnyel erősít a HELL a hazai piacon.
A HELL ENERGY reagált a törvényi szigorításra
A HELL ENERGY Magyarország Kft. hangsúlyozta: az elfogadott szabályozás nem az energiaitalok betiltásáról szól.
HELL: nem mindegy, miből iszunk!
Nem minden csomagolóanyag és italcsomagolás bír ugyanazon tulajdonságokkal újrahasznosíthatóság szempontjából és ezt fontos észben tartanunk, ha a fenntarthatóság és a körforgásos gazdaság megteremtése a célunk. A szelektív gyűjtés fontos, de a körforgásos gazdaság nem csak a fogyasztó hozzáállásán és odafigyelésén múlik, elsődleges a gyártói felelősség is, hiszen hiába dobjuk ki az italdobozunkat jó helyre, ha az utána nem kerül vissza a körforgásba!
Sikerrel pályázott a HELL ENERGY
A HELL ENERGY Magyarország Kft. szikszói gyárkomplexumában hét, a legkorszerűbb gyártási folyamatokhoz illeszkedő cukorsiló megépítésére nyílik lehetőség a Külgazdasági és Külügyminisztérium versenyképesség növelő támogatási programjának köszönhetően. A beruházás összértéke meghaladja a félmilliárd forintot, melyből 282 millió a most elnyert állami támogatás. A támogatói okiratot Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a HELL ENERGY Magyarország Kft. szikszói gyárkomplexumában adta át ünnepélyes keretek között.
Energiatudatossági díj a HELL ENERGY-nek
A HELL ENERGY Magyarország Kft. elnyerte az Energiatudatos Vállalat 2020 díjat. Az elismerést azok a vállalatok kapják, melyek stratégiájának alappillére az energiatudatosság és az energiahatékonyság, valamint beruházásaikkal a felhasznált energiamennyiség csökkentésére törekednek.
Nyeremények, új ízek és designváltás
A tavaly 5. születésnapját ünneplő magyar italmárka 2018-ban elért piacvezetői* pozíciója és gyönyörű képsorokból álló, magyar élsportolókkal forgatott reklámfilmje után újabb nagy dobásának részleteit egy különleges rendezvény keretein belül osztották meg vendégeikkel a hétfő délelőtti rendezvényükön.
25-30 milliárd forintot fektet be Magyarországon a HELL
A tervek szerint további 25-30 milliárd forintot fektet be a HELL ENERGY Magyarország Kft. a következő öt-nyolc évben Magyarországon - közölte az energiaital-gyártó és forgalmazó társaság az MTI-vel.
A HELL-nek adott igazat a Fővárosi Ítélőtábla az origóval szemben
Az [origo] internetes hírportál 2015. november 13-án végrehajtotta az ellene a Fővárosi Ítélőtábla által szeptemberben hozott másodfokú jogerős ítéletet abban a személyiségi jogi perben, amit a HELL ENERGY Magyarország Kft. harmadmagával indított egy két évvel ezelőtti cikk valótlan állításai miatt, amivel megsértette a vállalat, valamint id. Barabás Ernő többségi tulajdonos és ifj. Barabás Ernő ügyvezető jóhírnevét. Az origo az ítéletnek megfelelőnek sajnálkozását fejezte ki a HELL ENERGY Magyarország Kft., annak tulajdonosa és az ügyvezetője irányába, ezzel nyilvánosan elégtételt adott a számukra.
