
Szigorítják a hulladékbírságot
A jövőben szigorúbban büntetné a kormány az illegális hulladéklerakást és a közterületen való szemetelést – írja a Vidékfejlesztési Minisztériumra hivatkozva a szerdai Magyar Nemzet.

A jövőben szigorúbban büntetné a kormány az illegális hulladéklerakást és a közterületen való szemetelést – írja a Vidékfejlesztési Minisztériumra hivatkozva a szerdai Magyar Nemzet.
