Becsült olvasási idő: 0 perc
Szigorítják a hulladékbírságot

A jövőben szigorúbban büntetné a kormány az illegális hulladéklerakást és a közterületen való szemetelést – írja a Vidékfejlesztési Minisztériumra hivatkozva a szerdai Magyar Nemzet.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!