
Együttműködik a KSH és a Nébih
Együttműködési megállapodást kötött a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) és a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih). A dokumentumot dr. Vukovics Gabriella, a KSH elnöke és dr. Oravecz Márton, a Nébih elnöke hitelesítette aláírásával szeptember 4-én, Budapesten. A partnerség kiemelt célja a két fél közötti információcsere szakmai és technikai kereteinek rendszerbe foglalása, illetve hatékonyabbá tétele.
