„Mennyit fizetnél egy iPhone-ért?”

„Mennyit fizetnél egy iPhone-ért?”

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) döntése szerint a Magyar Telekom Nyrt. (Telekom) „Mennyit fizetnél egy iPhone-ért?” című elektronikus reklámlevelében nem tárgyilagosan hasonlította össze az iPhone 7 készülékajánlatokat saját és versenytársa előfizetői csomagja részeként. A hatóság 12,5 millió forintos bírságot szabott ki a cégre a jogsértésért.

Kiderültek az okostelefont használók titkai

Kiderültek az okostelefont használók titkai

A 24-35 év közöttiek használják leggyakrabban az okosmobilokat, az iPhone-t meg inkább felsőfokú végzettséggel rendelkezők -a  Madhouse és a GfK Hungária közös elemzése szerint.

Rekordokat döntöget az Apple

Rekordokat döntöget az Apple

Ha az Apple ország lenne, a huszadik legnagyobb lenne a világban. Nagyobb, mint az európai olajszektor és közel akkora, mint a legnagyobb amerikai cégek sorában következő két óriásvállalat, az Exxon Mobil és a Microsoft együttvéve.