
Döntött a parlament: betiltották a játékgépeket
A parlament döntésével megtiltotta a játéktermek és az elektronikus kaszinók működtetését, pénznyerő gépek így csak játékkaszinókban üzemeltethetők a jövőben.
Brutális vesztésben a nyerőgépek
A novemberi adóemelés előtt még több mint 20 ezer nyerőgép üzemelt, ma alig négyezer.
Sorra dobják be a törölközőt a kiskocsmák
Komoly érvágást jelenthet a kiskocsmáknak a dohányzási tilalom és a játékgépek utáni adó jelentős emelkedése, több sörözőnek, borozónak kellett lehúzni a rolót az elmúlt hetekben – az igazán nagy csapás viszont várhatóan áprilistól jön majd. A helyzetet jól szimbolizálja, hogy van olyan kocsma is, ami néhány hónapja 38 év működés után zárt be.
