
Az újkapitalizmus az élményekre épül
2012 az új idők kezdete – így lehetne tömören és frappánsan összefoglalni a kétnapos konferencia végkicsengését. Mind a gazdasági és piacelemző szakemberek, mind a gyártók és kereskedők valamint a média és a reklámszakma képviselői egyetértettek abban, hogy aki a túlélésért folytatott küzdelemben nem figyel a változó társadalom változó igényeire, az végül alulmarad. Hogyan alakul át a fogyasztásalapú kapitalizmus értékteremtő élménygazdasággá? – beszámolónk első etapjában ezt mutatjuk be.
