
Első a szórólap, már második az online
Ahogyan digitalizálódik a kereskedelmi marketing is, a vállalatok úgy képesek a fogyasztókat egyre célzottabban megszólítani. Mindennapi leckéjük, hogy a változó körülmények között növeljék marketing kommunikációjuk hatékonyságát.
Stagnált a forgalom az üzletekben
Továbbra is csak visszafogott a költekezés, az üzletek forgalma októberben 0,6 százalékkal volt nagyobb volumenű, mint az előző év azonos időszakában – közölte a KSH.
Ki nyer holnap?
Egyre halljuk, vége a válságnak, a fogyasztók optimistábbak (kivéve a magyarokat) új trend, új fogyasztó van kialakulóban, ami azt jelenti, hogy ismét új szelek fújnak, és megint az nyer, aki előbb alkalmazkodik. Milos Ryba, a Planet Retail elemzője első kézből tájékoztatja a Szakma Napja résztvevőit a nemzetközi kereskedelmi trendekről és a régióbeli várakozásokról.
