
Parragh: a digitalizáció a fenntartható gazdaság kulcsa
A digitális eszközök használata, alkalmazása a fenntartható gazdaság kulcsa, a digitális eszközök használatával a gazdasági növekedés is felgyorsítható lenne - mondta Parragh László, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) elnöke csütörtökön a kamara, az Informatika a Társadalomért Egyesület és a Kormányzati Fejlesztési Ügynökség által szervezett Modern Vállalkozások Programja - Vállalkozz Digitálisan! című projekt nyitókonferenciáján Győrben.
