
Péntektől reklámadó! Kinek, miért, mennyit kell fizetni?
Amennyiben még bízott abban, hogy vállalkozásának augusztus 20-ig talán mégsem kell befizetnie a reklámadót, úgy erről tegyen le. A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) állásfoglalása szerint minden félelem beigazolódott a holnap, azaz augusztus 15-én hatályba lépő törvénnyel kapcsolatban.
L. Simon válaszolt a Napi Gazdaságnak
L. Simon László, a reklámadóról szóló törvényt beterjesztő fideszes politikus a Napi Gazdaságnak adott interjújában továbbra is kitart amellett, hogy nem az RTL Klub ellenében született meg a törvény, illetve belebegteti, hogy az internetes tartalomszolgáltatókra vonatkozóan további szigorítás várható.
