Péntektől reklámadó! Kinek, miért, mennyit kell fizetni?

Péntektől reklámadó! Kinek, miért, mennyit kell fizetni?

Amennyiben még bízott abban, hogy vállalkozásának augusztus 20-ig talán mégsem kell befizetnie a reklámadót, úgy erről tegyen le. A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) állásfoglalása szerint minden félelem beigazolódott a holnap, azaz augusztus 15-én hatályba lépő törvénnyel kapcsolatban. 

L. Simon válaszolt a Napi Gazdaságnak

L. Simon válaszolt a Napi Gazdaságnak

L. Simon László, a reklámadóról szóló törvényt beterjesztő fideszes politikus a Napi Gazdaságnak adott interjújában továbbra is kitart amellett, hogy nem az RTL Klub ellenében született meg a törvény, illetve belebegteti, hogy az internetes tartalomszolgáltatókra vonatkozóan további szigorítás várható.