Ez volt az első Hungarikum Hétvége

Ez volt az első Hungarikum Hétvége

Véget ért a Budai Várban az első Hungarikum Hétvége, 8800 látogató volt kíváncsi a magyarok büszkeségeire. A Magyar Ízek Alapítvány égisze alatt, és a HTX Advertising & Event közreműködésével szervezett, hagyományteremtő esemény slágerei a 100 éves szikvízkészítő-gép és a pálinkafagyi voltak. Jövőre újra megrendezik a rendezvényt, ahol bemutatkozhatnak majd az új hungarikumok, köztük a Szerencsi csoki is.