Mohácsi vágóhíd: már 700 embert foglalkoztat

Mohácsi vágóhíd: már 700 embert foglalkoztat

Az elmúlt időszakban – hetente – 13 ezer normál sertést, kocát és mangalicát vágtak le az MCS Zrt új vágóhídján. Az év végéig heti 16 ezerre növelik a vágásszámot (ami közel lesz a teljes kapacitásához) a már most több mint 700 embert foglalkoztató üzemben.

Ismét Csányi Sándoré lett a hatalmas mohácsi vágóhíd

Ismét Csányi Sándoré lett a hatalmas mohácsi vágóhíd

Elsősorban a Bonafarm Mezőgazdaság telepein hizlalt sertéseket fogják levágni a létesítményben. A Világgazdaság cikke.

Kezdődik a nagyüzem a mohácsi vágóhídon

Kezdődik a nagyüzem a mohácsi vágóhídon

A tesztüzemben működő mohácsi vágóhíd februártól a mostani százról százhatvanra emeli dolgozóinak számát - közölte a létesítmény projektidőszak alatti vezérigazgatója.

Csányi Sándor birtokába kerülhet a mohácsi vágóhíd

Csányi Sándor birtokába kerülhet a mohácsi vágóhíd

Folynak a tárgyalások arról, hogy ismét Csányi Sándor agrárbirodalmához csatolják a több mint 20 milliárdos beruházással készült mohácsi vágóhidat – tájékoztat a Világgazdaság.