
Búcsút int Győrnek a Negro
A snackgyártó Mondelez International vállalat áthelyezi a Negro cukorkák gyártását a törökországi Gebzében található üzemébe jövő év június végéig, ezzel megszűnik a Győri Keksz Kft. által üzemeltetett cukorkagyár működése Győrben - tájékoztatta a Mondelez Hungária Kft., valamint a Győri Keksz Kft. kommunikációs tanácsadója csütörtökön az MTI-t.
Tavasszal kezdenek tárgyalni a Negro és a győri gyár eladásáról
Tavasszal kezdi meg a tárgyalásokat a potenciális vevőkkel a Mondelez International csoporthoz tartozó Győri Keksz Kft. a Negro és vele együtt az azt gyártó győri bázis eladásának ügyében – közölte a Mondelez Hungária Kft., valamint a Győri Keksz Kft. kommunikációs tanácsadója csütörtökön.
Eladják a Negrót
A gyártó cég egy belső közleményében azt írta, hogy a Negro népszerű termék volt Magyarországon az elmúlt évtizedekben. Ma már viszont nem illeszkedik a vállalat globális növekedési terveibe – írja a Faktor.hu.
Online kampány a Negrótól
Online kampányt indított a Negro. A Facebook-alkalmazást és a megújuló márkaoldalt a HPS készítette.
