
Mégsem lesz „cukros az állambácsi”
A magas cukorárak letörése érdekében Fazekas Sándor vidékfejlesztési miniszter májusban döntött arról, hogy az állami tartalékból 2 millió kilogramm cukrot felszabadítanak és értékesítenek.
Hol késik az olcsó állami cukor?
A mai napig nem érkezett meg az állami készletekből az a kétezer tonna cukor, amelyet az agrárkormányzat a két nagy hazai tulajdonban lévő élelmiszerláncnak ígért olcsón, hogy letörje a magas árakat – írja a Népszava.
